Telo

Aj Vaše telo vyžaduje po náročných dňoch čas na regeneráciu a relax. U nás môžte svojim svalom a kĺbom dopriať potrebnú starostlivosť. V rukách odborníkov, s technikou najnovšej generácie. Spomeňte si na to, keď sa budete najbližšie vracať so stuhnutým krkom z práce, či s boľavým chrbtom po celodennej starostlivosti o domácnosť. 

Mám záujem

Dokonalé uvoľnenie počas

Masáže

shutterstock_62684293.jpgPotrebujete uvoľniť napätie alebo zlepšiť prekrvenie tela? Pômôcť presilenému svalstvu, či namáhaným kĺbom? Aj pre Vás má náš odborne školený personál pripravenú masáž, presne podľa Vašich potrieb.

 • Klasická relaxačná masáž
 • Športová masáž
 • Reflexná masáž
 • Lymfodrenážna masáž
 • Masáž medom
 • Podporná masáž

Moxa terapia

Regenerácia tela a liečba zdravotných ťažkostí už viac nemusí zahŕňať bolesť. Aj vo vašom prípade môže byť dokonca príjemná. Reumatické ťažkosti, svalové pozmy, či rôzne druhy alergií a mnoho ďalších problémov. Všetky sa dajú zmierniť príjemnou terapeutickou masážou v rukách odborníka. Liečebný účinok vzniká nahrievaním reflexných bodov na tele. Sem potom preniká intenzívne teplo tlejúcej bylinnej cigary. Výsledok na seba nenechá dlho čakať. 

Cenník

 

Tel. kontakt: 0903 551 931

Tradičné čínske

Bankovanie

Staroveká Čína, 2000 rokov pred naším letopočtom. Rokmi skúšaný liečiteľ prikladá na chrbát svojho zverenca tradičné banky s nahriatym vzduchom. Takmer okamžite sa pod nimi vytvára podtlak a začina do seba nasávať časť kože aj s podkožím. Červené krvinky z drobných cievok prenikajú do priestoru a zvyšujú cirkuláiu krvi a prívod kyslíku do okolia. Nastane reakcia organizmu a aktivácia životných procesov nielen priamo na mieste prisatia banky a v priamom okolí, ale aj na zodpovedajúcom vnútornom orgáne. Budeš znova v poriadku, riekne, keď neskôr so spokojným výrazom odchádza. 

Preneste sa aj vy do sveta starovekej Číny tradičnou liečebnou metódou, ktorá ani po 4 tisíckach rokov nestratila nič zo svojej účinnosti. Hĺbkové prekrvenie tkaniva spolu s ďalšími účinkami terapie predchádza bolestiam chrbta, šije, kĺbov, hlavy a napomáha ústupu zdravotných ťažkostí, predovšetkým uvoľneniu spazmov. 

LYMFOVEN

Formovanie postavy

a zmierňovanie celulitídy

 • 1-2854695.jpgMáte po krk celulitídy? 
 • Potrebujete vyformovať postavu po pôrode alebo pri redukcii hmotnosti?

V tom prípade je čas vyskúšať revolučnú metódu sekvenčnej masáže. Prístroj novej generácie sa postará o efektívny a príjemný spôsob zlepšenia Vašej postavy. Ešte lepšie výsledky pri tomto type formovania postavy dosiahnete aplikáciou špeciálnych telových kúr thalassothys.

Ultrazvuková a rádiofrekvenčná lipolýza kavitácia

Príprava klientky

 • Poučenie o kontraindikáciách (výrazná obezita , kardiostimulátor , alebo iné kovové implantáty , hypercholesterémia , onko dg.)
 • Aplikácia sono gelu na ošetrovanú lokalitu
 • Aplikácia ultrazvukovej energie (10 min. na lokalitu)
 • Aplikácia rádiofrekvenčnj energie – prehriatie na cca 40- 45 st. (cca 10.- 15.min. na lokalitu)
 • Odstránenie nadbytku sono gelu 
 • Poučenie a odporúčanie o úprave jedálnička a pohybovej aktivite

1-4867460.jpgMechanizmus účinku

Ultrazvuk o intenzite 40 000 Hz pôsobí na rozkmitanie vnútrobunkovej tekutiny v adipocyte / tuková bunka / , čím dochádza k popraskaniu bunkových membrán. Telo takúto bunku vyhodnotí ako poškodenú a nastáva proces metabolizácie / odstránenie poškodenej tukovej vrstvy cez pečeň a lymfatický systém.

Tuk / triglicerol / sa metabolizuje na glycerín a mastné kyseliny. Vo finálnej fáze sú metabolity odvádzané z organizmu močom. Na procese sa podieľa aj rádiofrekvencia o intenzite 0,5 MHz , ktorá prehrieva tkanivo do hĺbky a zrýchľuje metabolizmus v danej lokácií.

Odporúčaná frekvencia návštev

Je veľmi individuálna a pohybuje sa v rozsahu 2 až 10 ošetrení v odstupe 14 až 20 dní. Tento odstup je nevyhnutný, aby započal proces metabolizácie tuku v ošetrovaných lokalitách. Proces odbúravania tuku nastupuje pozvoľna a je potrebná trpezlivosť a dôslednosť v dodržiavaní odporúčaní terapeutky , týkajúce sa úpravy životného štýlu (pohybová aktivita a jedálniček).

1-6807130.jpgDoplnková terapia

LYMFOVEN - lymfodrenážna masáž prístrojom alebo manuálna - zlepšuje tok lymfatickej tekutiny, ktorá efektívnejšie odvádza metabolity po ošetrení do uro–poetického traktu (obličky , močový mechúr). Vhodné doplnky výživy a bylinné čaje , ktoré pôsobia na zrýchlenie metabolizmu v tele. Nevyhnutné je dodržiavať dostatočný pitný režim (2- 3 litre vody a nesladených nápojov).

Solárium

1-5660159.jpg